Zadbaj o rozwój osobisty i podnieś swoje kwalifikacje zawodowe
TECHNIKI PRACY UMYSŁOWEJ - twój klucz do przyszłości
Popraw swoją zdolność uczenia się
dwu-, a nawet trzykrotnie!

ZOBACZ KORZYŚCI

ŚWIAT PRZYSPIESZYŁ

POMOŻEMY CI ZA NIM NADĄŻYĆ

 

Rewolucja Technologiczna nieodwracalnie zmieniła nasze życie. Ilość informacji w Internecie podwaja się obecnie co 14 m-cy. Weszliśmy w erę uczenia się przez całe życie. 

Niezależnie od tego jak oceniasz swoje możliwości intelektualne, łatwo możesz zwiększyć zasoby swojej pamięci oraz podnieść tempo czytania

 

z Trenerem

zajęcia w formie warsztatu, prowadzone przez wykładowcę, który przez cały czas w trybie audio-video komunikuje się z uczestnikami szkolenia

w Grupie

realizowane z jednoczesnym udziałem średnio 8-16 osób, ćwiczących i posiadających kontakt
z trenerem oraz między sobą

na Żywo

w czasie rzeczywistym,
z wykorzystaniem narzędzi angażujących równocześnie wszystkich kursantów,
m.in. dzięki czatowi moderowanemu i stosowanym ankietom

w Domu

komfortowe rozwiązanie oszczędzające czas i koszty związane z przemieszczaniem się oraz organizacją klasycznie (offline) prowadzonych szkoleń

Szczegóły

Korzyści

O prowadzeniu szkoleń online myśleliśmy już w 2005 roku. Wtedy nie było to możliwe z powodu słabego dostępu użytkowników do Internetu oraz braku odpowiednich narzędzi. Sytuacja uległa zmianie 10 lat później, co pozwoliło nam urzeczywistnić marzenie.

 Tak jak podejrzewaliśmy, okazało się, że zajęcia realizowane w systemie warsztatów na żywo nie różnią się zbytnio
od tych stacjonarnych, a posiadają dodatkowe zalety.

Należą do nich m.in.:

 

 • WYGODA

  Nie trzeba wychodzić z domu, żeby wziąć udział w szkoleniu wraz z grupą. Wystarczy usiąść przed własnym komputerem i skorzystać z którejkolwiek przeglądarki internetowej. Nie traci się czasu i pieniędzy na dojazdy.

 • DOSTĘPNOŚĆ

  Z zajęć można korzystać praktycznie gdziekolwiek - potrzebny jest tylko dostęp do Internetu. Również brak komputera nie stanowi bariery - wystarczy bowiem tablet lub smartfon, aby skorzystać z zajęć.

 • SKUTECZNOŚĆ

  Sposób szkolenia nie różni się wiele od klasycznej formy stacjonarnej. Podobnie jak w realu możesz zabierać głos, komunikując się z trenerem oraz innymi uczestnikami. Wykorzystywane oprogramowanie pozwala także weryfikować wiedzę u wszystkich kursantów jednocześnie.

 • UNIKATOWOŚĆ

  Nowe technologie są po to, aby ułatwiały nam codzienne życie. Jesteśmy pierwszą szkołą w Polsce, która rozpoczęła naukę efektywnego uczenia się w systemie seminariów online i jedną z niewielu wśród tych, które w ogóle zaproponowały taką formułę kształcenia w grupach.

 • OSZCZĘDNOŚĆ FINANSOWA

  W przypadku transmisji live możliwy jest udział w nim dodatkowych osób w charakterze wolnych słuchaczy. Nie wymaga to wnoszenia dodatkowych opłat za udział kogoś jeszcze. Odpadają też koszty dojazdu. To sprawia, że żadne szkolenie stacjonarne nie może konkurować ceną z webinaryjnym.

 • ODTWARZALNOŚĆ

  Wszystkie spotkania są nagrywane i archiwizowane, dlatego w wypadku nieobecności nie tracisz żadnych zajęć. Podobnie w przyszłości, możesz wrócić do treści, które były przedmiotem szkolenia, dzięki udostępnianiu wszystkich nagrań na końcu kursu.

Robert Martin

Psycholog, trener umiejętności, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego.
Autor i koordynator programów szkoleniowych w zakresie metod efektywnej nauki, szybkiego czytania, kreatywnego myślenia i radzenia sobie ze stresem. Prowadzi kursy i warsztaty dla różnych grup wiekowych, a także przygotowuje absolwentów psychologii i pedagogiki do ich prowadzenia.

SMART UP Akademia Rozwoju

Powstała z pasji do kreatywnych sposobów zwiększania efektywności uczenia się i potrzeby pomagania innym. Wiemy, że to, czego się wspólnie z nami każdy nauczy, procentować potem będzie w ciągu całego życia. Wiedza i umiejętności są bowiem najlepszą inwestycją jakiej możemy dokonać, żeby zrealizować swoje cele życiowe.

Marek Podbielski

Założyciel SMART UP, doktor weterynarii, wieloletni nauczyciel akademicki, od 1997 roku zajmuje się promocją i organizacją kursów treningu pamięci i szybkiego czytania jako ich olbrzymi entuzjasta. Prowadzi także zajęcia z różnymi grupami wiekowymi. Zwolennik i propagator samokształcenia, zafascynowany ciągłym uczeniem się.

10501

Liczba kursantów

829

Liczba grup kursowych

41832

Liczba godzin szkoleniowych

2163

W tym godzin zajęć online

Rejestracja

TPU STARTER

czytaj więcej >>>

360,00 zł

 

 

 

 

ZAPISUJĘ SIĘ

 

TPU ADVANCED

czytaj więcej >>>

1440,00 zł

 

 

 

 

ZAPISUJĘ SIĘ

 

TPU PREMIUM

czytaj więcej >>>

1760,00 zł

 

 

 

 

ZAPISUJĘ SIĘ

 

 

Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami

 

SMART UP Akademia Rozwoju

ul. Turkowskiego 11 lok. 5

10-691 Olsztyn, Polska

tel. 511 026 062

https://www.smart-up.pl